Новини Чернігова

Жителі Новоселівки будуть із водою

Будівельні матеріали м.Ніжин

Жителі Новоселівки будуть із водою

Сьогодні, 28 травня керівництво Киселівської громади нарешті уклало договір з КП “Чернігівводоканал” щодо водопостачання в селищі Новоселівка.

Про це повідомляє пресслужба підприємства.

29 травня служба водопровідних мереж комунального підприємства “Чернігівводоканал” розпочинає тестову подачу води на територію селища Новоселівка.

Враховуючи значну кількість зруйнованих та пошкоджених будинків селища та водопровідних мереж на його території, з метою унеможливлення підтоплення об’єктів, дуже важливо, щоб усі власники будинків з 9:30 29 травня перебували вдома та впевнилися у відсутності витоків води.  При цьому водопровідні крани мають бути закритими!

Працівниками КП Чернігівводоканал спільно з представниками територіальної громади буде здійснюватись побудинковий обхід селища.

Відновлення централізованого водопостачання в селищі Новоселівка відбудеться тільки після локалізації всіх витоків води у водопровідних мережах ТГ.

У разі виявлення витоків води просимо терміново повідомляти про це за номером телефону аварійно-диспетчерської служби КП Чернігівводоканал 0800-50-50-51.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

28.05.2022
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин