Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Житель Чернігівщини за бажання покататися на чужому авто отримав судимість

Житель Чернігівщини за бажання покататися на чужому авто отримав судимість

Вироком Чернігівського районного суду Чернігівської області жителя смт Замглай Ріпкинського району Чернігівської області визнано винним у незаконному заволодінні транспортним засобом, поєднаному з проникненням до іншого сховища (ч.2 ст.289 КК України).

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено, що в травні 2021 року 22-річний чоловік, перебуваючи в с.Киїнка Чернігівського району та області, маючи умисел на незаконне заволодіння транспортним засобом, усупереч волі власника зайшов до гаража, відкрив незамкнені водійські двері, проник до автомобіля, за допомогою ключа, який знаходився в салоні автомобіля, запустив двигун і поїхав у невідомому напрямку.

Допитаний у судовому засіданні обвинувачений свою вину у вчиненні інкримінованого йому кримінального правопорушення визнав повністю. Пояснив, що вирішив покататися на автомобілі. У подальшому його зупинили працівники поліції.

Судом враховано щире каяття обвинуваченого, активне сприяння розкриттю кримінального правопорушення, повно та всебічно оцінено надані стороною обвинувачення докази у справі та призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі зі встановленням іспитового строку на 2 роки.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

01.10.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин