Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Журман сидітиме під домашнім арештом до весни

Журман сидітиме під домашнім арештом до весни

Вищий антикорупційний суд напередодні продовжив цілодобовий домашній арешт колишньому голові Чернігівської районної державної адміністрації Сергію Журману.

Нагадаємо, чиновника затримали у листопаді 2020 року. За версією слідства, Сергій Журман вимагав 10 тисяч доларів за «вирішення земельних питань». Мова про узгодження зміни цільового призначення земельних ділянок площею 6 гектарів.

Тоді суд обрав для голови Чернігівської райдержадміністрації запобіжний захід на час слідства – 60 діб під цілодобовим домашнім арештом.

Коли цей термін підійшов до завершення, Спеціалізована антикорупційна прокуратура звернулася до суду з клопотанням про подовження терміну дії запобіжного заходу, оскільки слідство ще не завершилося.

У підсумку суддя ВАКС продовжила термін дії запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту до 4 березня включно.

Підозрюваний зобов’язаний приходити до органу досудового слідства, прокурора, слідчого судді та суду за першою вимогою і не має права відлучатися з Чернігова без дозволу слідчого або прокурора. Також Сергій Журман повинен утримуватися від спілкування із свідками.

Джерело — 0462.ua

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
06.01.2021