Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

«Жовтневі» зміни щодо призначення субсидій і закінчення терміну подання на «літню знижку»

Якщо хочете отримати субсидію на літній сезон, то варто поспішати, і до 30 вересня звернутися по її призначення, тоді вам зможуть нарахувати її з травня.

Загалом перед початком холодів – час, коли субсидія найбільш актуальна, – відбулися незначні доповнення до можливостей її отримання.

«З 1 жовтня набирають чинності чергові зміни до порядку призначення субсидій. Якщо сім’я мала одне житло і в разі продажу одного житла та купівлі впродовж шести місяців іншого житла, можливо на нове житло призначити субсидію», – Ірина Марчук, директор Департаменту соціальної політики ЧМР.

Тобто тут не діятиме правило дороговартісної покупки. Далі – право на субсидію матимуть і ті, хто не отримує й «мінімалки»… Якщо сплатять соціальний внесок.

«Якщо особа працює на 25% ставки, на 50% ставки, то можна призначити субсидію. Але за умови сплати єдиного соціального внеску за попередній квартал», – Ірина Марчук, директор Департаменту соціальної політики ЧМР.

Загалом же, якщо хочете отримати субсидію вже на опалювальний сезон, то необхідно подавати заяву та декларацію не пізніше ніж упродовж двох місяців від початку опалення.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

29.09.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин