Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

«Жовта» зона: на Чернігівщині 164 школи із 413 не зможуть продовжити роботу

«Жовта» зона: на Чернігівщині 164 школи із 413 не зможуть продовжити роботу

З 23 вересня усі регіони України переходять у «жовту» карантинну зону.

Попри роботу, проведену за останні тижні спільно управліннями освіти та охорони здоров'я, лише 64% освітян щеплені хоча б однією дозою. Необхідний рівень вакцинації працівників досягнуто не у всіх навчальних закладах.

Як результат, з 23 вересня 164 школи Чернігівської області припинять працювати.

«Щоб знову працювати, необхідно або досягти потрібного рівня вакцинації, або вчителям мати чинний (не старший 72 год) результат ПЛР- чи експрес-тестування, або підтвердження нещодавно перенесеної хвороби. Це той метод, який на сьогодні успішно використовує низка європейських і світових країн для того, щоб уберегти людей і водночас не зупиняти економічну активність країни», — наголосив очільник уряду.

Загалом для «жовтої» карантинної зони діють такі обмеження:

– Заборонено проводити масові заходи за участю понад однієї особи на 4 кв. метри території або наповненістю залів понад дві третини місць у кожному окремому залі;

– Не більше 4 осіб за столиком у закладі громадського харчування, а відстань між столами – щонайменше 1,5 метри;

– Кінотеатри та інші заклади культури працюватимуть із заповненістю залів менше за дві третини місць або 50% місць у кожному окремому залі;

– Спортивні зали та фітнес-центри працюватимуть лише у разі обмеження кількості відвідувачів з розрахунку одна особа на 10 кв. метрів площі тощо.

Обмеження не будуть застосовуватися у разі наявності у понад 80% персоналу та 100% відвідувачів закладів чи заходів, крім осіб до 18 років, «жовтих» або «зелених» COVID-сертифікатів.

Джерело – Чернігівська ОДА

Фото з мережі

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
21.09.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь