Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Жорстка блокада мегаполісу не допомагає: у Шанхаї зростає кількість смертей від Covid-19

Вчора, 24 квітня, офіційний Пекін заявив про 39 випадків смерті від Covid-19 за добу. Це найвищий щоденний показник кількості жертв коронавірусної інфекції в місті. Тижні жорсткого блокування мегаполісу не дають бажаного результату. Експерти роблять похмурі прогнози.

Як відомо, друга за величиною економіка світу намагається придушити найсильніший спалах за два роки за допомогою жорсткої ізоляції і масових тестів в рамках суворої політики нульового Covid-19. Це завдає неабиякої шкоди бізнесу і суспільним настроям.

З початку місяця діловий центр Шанхаю був майже повністю заблокований, що призвело до розриву ланцюжків поставок. Багато жителів були змушені залишатися вдома на невизначений термін.

За даними Національної комісії охорони здоров’я, в неділю було зареєстровано ще 39 смертей, в результаті чого загальна кількість загиблих досягла 87, в той час як в країні зареєстровано майже 22 тис. нових випадків зараження вірусом.

25-мільйонне місто намагається забезпечити свіжими продуктами тих, хто знаходиться вдома, в той час як пацієнти повідомляють про проблеми з доступом до звичайної медичної допомоги.

Чиновники охорони здоров’я попередили про особливі ризики Covid-19 для людей літнього віку та в основному нещепленого населення країни, заявивши, що середній вік загиблих під час спалаху в Шанхаї склав 81 рік.

П’ятеро з тих, хто помер, були вакциновані, хоча влада заявила, що смертельні випадки були пов’язані з людьми, у яких були серйозні супутні захворювання і вони перебували в критичному стані.

Все частіше висловлюються сумніви з приводу ефективності вітчизняних китайських вакцин. Але Пекін поки не ухвалив рішення про імпорт щеплень іноземного виробництва.

Тим часом в неділю в Пекіні було зареєстровано ще 22 випадки зараження, при цьому столиця заблокувала один житловий комплекс в центрі міста, оскільки офіційні особи попередили, що ситуація “похмура і складна”.

коронавирус
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-25 09:59:33

Магазин Автозапчастин м.Ніжин