Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

Жодного хайпу: біографія Альони Лоран та реакція на викрадення доньки

Під Києвом 21 жовтня було викрито групу зловмисників, які намагалися викрасти 6-річну доньку телеведучої та блогера Альони Лоран.

За дівчинку бандити вимагали $200 тис.: завдяки поліції викрадення дитини було зірвано, наразі тривають слідчі дії.

Факти ICTV публікують біографію Альони Лоран та реакцію телеведучої після спроби викрадення доньки.

Альона Логан: біографія і реакція на викрадення доньки

Біографія Альони Лоран

Народилася 14 квітня 1989 року в Мелітополі.

Освіту здобувала в Київському національному університеті культури і мистецтв. Після закінчення навчання залишилася у Києві, де розпочала життя світської левиці.

Написала книгу Алиса в страНЕ чудес. Ботовня брюнетки, де описала закулісні пристрасті всередині столичної світської тусовки.

Кар’єру телеведучої розпочала з інтернет-телебачення, а згодом почала брати участь в українських телешоу, зокрема, Панянки-селянки, Богиня шопінгу та Дурнєв+1, Супермама та інших.

Після клубного минулого Альона Лоран змінила своє амплуа та стала тарологом.

Вона займається чорною магією, жартома називає себе відьмою, і готова робити розклади на картах таро для клієнтів з усього світу.

Будучи відкритою перед своїми підписниками в Instagram, Альона зізналася, що карти попереджали її про серйозні неприємності в родині.

– Тут немає ніякого хайпу. Якби не поліція, не факт, що я би залишилася живою. Слава богу, моя донька ні про що не дізналася, – відверто розповіла телеведуча.

З’ясувалося, що до викрадення 6-річної Габріелли причетні сусіди Альони Логан – чоловік та жінка, з якими також був ще один незнайомий чоловік.

Телеведуща виловила надію, що фігуранти справи отримають справедливе покарання згідно з українським законодавством.

Від себе Альона Логан додала, що звернеться до правоохоронних органів: з’ясувалося, що це вже не вперше, коли “доброзичливі” сусіди конфронтують з родиною блогера.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-10-21 21:39:57