Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

Жителі обурені і налякані: хасиди продовжують прибувати в Умань, попри заборону

Щороку хасиди-паломники масово їдуть в Умань, щоб помолитися на могилі свого духовного лідера цадика Нахмана.

Однак цьогоріч через карантин і коронавірус гостям тут не раді. Але, попри заборону в’їзду, в місто вже прибула понад тисяча хасидів. Крім того, країни, з яких приїжджають паломники до Умані, наразі перебувають у червоній карантинній зоні.

Директор Уманського центру первинної медико-санітарної допомоги вже повідомив, що серед хасидів підтвердили сім випадків Covid-19.

Щоб вберегти місцевих жителів, на період святкування Рош-ха-Шану в Умані запровадили суворі обмеження. Тепер і місцевим доведеться жити за правилами червоної зони.

Зокрема, на період святкування освітні заклади йдуть на вимушений карантин. Жителі Умані цим обурені. А дехто навіть боїться, що іноземці завезуть коронавірус у місто і тоді ситуація погіршиться.

Вони говорять, що через щорічне паломництво завжди були змушені терпіти незручності. А цьогоріч ще й діти не зможуть навчатися нормально. Тому батьки вимагають від влади захисту.

Влада ж намагається обмежити масові заходи в місті, а мешканців і гостей закликають бути обережними й уникати великих груп.

Тим часом заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявив, що хасидів, які влаштували погром в Умані, депортують з країни.

Напередодні паломники влаштували погром біля могили цадика Нахмана. Вони зламали огорожу, яка призначена для упорядкованого проходу до святині.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-09-11 22:11:45