Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Жителі Масанів замість заправки просять створити парк Незалежності

Жителі Масанів замість заправки просять створити парк Незалежності

Парк Незалежності замість газозаправної станції, – петиція з такою пропозицією з’явилася нещодавно в однойменному розділі на сайті Чернігівської міської ради.

Її автор, Костирєв Андрій, пропонує відмінити рішення про будівництво ГЗС по вулиці Незалежності, а натомість створити на цьому полі парк Незалежності зі штучним ставком та відкритим басейном, спортивними площадками, кортами, атракціонами і т. п.

«Конкурс на проєкт оголосити у цьому році до Дня Незалежності України, а закладання парку приурочити до 30-ї річниці незалежності України», – зазначає він.

Зазначимо, що жителі мікрорайону Масани декілька разів виходили на акцію протесту проти будівництва газової заправки, яка розташована на ділянці землі навпроти супермаркету «Велмарт». Проти її забудови зібрали вже 880 підписів, які збирають і надалі. Побудову заправки вважають небезпечною для життя мешканців мікрорайону.

На паспорті будівництва замовником робіт вказане комунальне підприємство «Паркування і ринок». Землю надали компанії-інвестору, на умовах інвестиційного договору.

Як прокоментував директор КП Микола Гоголь  – заправка будується з дотриманням усіх норм.

Станом на сьогодні, 15 серпня, 10 ранку, петицію підтримало 314 чернігівців. Свій голос можна залишити ТУТ.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
15.08.2020