Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Жителі Масанів оголосили безстрокову акцію проти будівництва заправки

Жителі Масанів оголосили безстрокову акцію проти будівництва заправки

У Чернігові мешканці «спального» мікрорайону Масани оголосили безстрокову акцію протесту проти будівництва біля житлових багатоповерхівок автомобільного газозаправного пункту (АГЗП), повідомляє Укрінформ.

«Ми хочемо оголосити про те, що починаємо безстрокову акцію протесту, доки не отримаємо від міської влади відповіді на наші запитання і доки з нами не налагодять діалог, тобто, не дослухаються до думки громадськості», – пояснила одна з організаторів акції, юристка Катерина Данькова.

За її словами, небайдужі активісти готові поставити поруч із будівельним майданчиком намет і не допускати продовження там робіт.

Данькова повідомила, що міська влада поки що не відреагувала на першу акцію протесту на Масанах, яка відбулася 17 липня, на майже 900 зібраних в мікрорайоні й переданих міському голові підписів, а також підписану за три дні електронну петицію проти будівництва небезпечного об’єкта в самісінькому центрі мікрорайону.

Нагадаємо, за проектом, АГЗП планується спорудити буквально на зупинці громадського транспорту, поруч із зеленою зоною – невеликим сосновим ліском, напроти найбільшого в мікрорайоні супермаркета та дитячого майданчика й за кількадесят метрів від житлових будинків. Фахівці кажуть, що цим порушується низка існуючих нормативів.

Жителі Масанів оголосили безстрокову акцію проти будівництва заправки

Попри протести чернігівців, минулого тижня на відведеному під АГЗП майданчику почалися будівельні роботи. Жителі району – переважно, жінки та діти, не пустили на його територію автомобіль-бетонозмішувач, перекривши йому шлях. Підрядник пообіцяв людям, що призупинить роботи, доки не розбереться із замовником (КП "Паркування і ринок" Чернігівської міської ради) в питанні законності спорудження цього об’єкту.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
28.07.2020