Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Жителі Линовицької громади потребують ремонту дороги

Жителі Линовицької громади потребують ремонту дороги

Депутатський запит щодо проведення ремонту доріг у Линовицькій територіальній громаді Прилуцького району подав депутат Чернігівської обласної ради від партії «Наш край» Сергій Баришовець.

За його словами, дорога між населеними пунктами Линовиця – Бубнівщина – Білошапки й Онищенків – Малківка (в напрямку до міста Прилуки) потребує термінового ремонту. «Це шлях, яким підвозять дітей із кількох населених пунктів до опорної школи в Линовиці. Крім цього, саме ця дорога сполучає села з районним центром. Громада своїми силами намагається підтримувати дорогу, але коштів на повноцінний ремонт немає, тому існує нагальна потреба виділення коштів і проведення ремонту цього року», – пояснив Сергій Баришовець. Він додав, що поліпшення стану автошляху для жителів громади є особливо важливим, оскільки наразі місцевий перевізник навіть відмовляється здійснювати пасажирські перевезення й обслуговувати жителів громади, мотивуючи це абсолютно розбитим дорожнім покриттям.

Чернігівська обласна рада, підтримавши запит Сергія Баришовця на сесії, доручила обласній державній адміністрації і Службі автомобільних доріг у Чернігівській області розглянути запит і повідомити про результати обласну раду та депутата.

Жителі Линовицької громади потребують ремонту дороги

Сергій Баришовець наголосив, що запит підготовлено за результатами зустрічей депутатів обласної ради від партії «Наш край» із громадами Чернігівської області.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

05.05.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова