Новини Чернігова

Жителі Чернігівщини можуть залишитись без опалення через борги теплопостачальників області

Жителі Чернігівщини можуть залишитись без опалення через борги теплопостачальників області

ТОВ «НіжинТеплоМережі» та КП «Прилукитепловодопостачання» мають борги за спожитий природний газ.

Як повідомляють у Чернігівській ОДА, загальна сума заборгованості «Прилукитепловодопостачання» перевищує 26 мільйонів гривень, а «НіжинТеплоМереж» — 83 мільйони. Усі борги розстрочено. Проте й на такі виплати коштів підприємству не вистачає.

Це спричинено тим, що жителі області не сплачують вчасно за спожиті послуги. Аби зменшити борги на підприємствах, в облдержадміністрації вирішили проводити інформаційну кампанію серед населення, мета якої – зменшити борги людей перед теплогенеруючими компаніями.

Також тут повідомили, що через борги підприємств споживачі можуть залишитись без тепла вже цієї зими. До того ж ті жителі області, хто заборгував за комунальні послуги, можуть втратити субсидію та іншу державну підтримку.

Окрім цього, в облдержадміністрації повідомили, що кожне підприємство має інвестиційні програми, які переважно виконуються. Проте на заваді своєчасному початку опалювального сезону може стати недостатня кількість теплових лічильників у багатоквартирних будинках і засобів дистанційної передачі даних — у газових котельнях. Наявність цих приладів є обов’язковою вимогою, тому зараз підприємства повинні неодмінно її виконати, щоб не отримати чергові штрафні санкції та не залишити населення без тепла.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

29.05.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Close