Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Житель Ніжинщини отримав 17 років за вбивство знайомого та замах на матір

Чернігівська обласна прокуратура забезпечила підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за фактами умисного вбивства та замаху на вбивство двох осіб.

У судовому засіданні прокурорами доведено, що 20 травня минулого року в м. Носівка у раніше неодноразово судимого 27–річного місцевого мешканця, який перебував у стані алкогольного сп’яніння після спільного розпиття спиртних напоїв разом зі своїм знайомим та матір’ю, у ході сварки виник злочинний намір, спрямований на протиправне умисне заподіяння їм смерті.

Реалізуючи злочинний умисел, підсудний спочатку бив знайомого кулаками та ногами, дерев’яною палицею, намагався задушити дротом, а потім завдав п’ять ударів ножем. Від отриманих тілесних ушкоджень потерпілий помер на місці злочину.

Читати також: 15 років за згвалтування малолітньої на Чернігівщині


Також постраждала матір підсудного, яку той спочатку побив до втрати свідомості, а потім намагався вбити, завдавши удару ножем в шию.

Козелецький районний суд Чернігівської області визнав підсудного винним в умисному вбивстві та замаху на вбивство двох осіб і призначив покарання у виді 15 років позбавлення волі. До призначеного покарання також було приєднано покарання у виді двох років позбавлення волі за скоєний раніше злочин, передбачений ч. 1 ст. 122 КК України. Остаточне покарання — 17 років позбавлення волі.

Наразі вирок суду не набув законної сили.

За матеріалами пресслужби Чернігівської обласної прокуратури

Джерело: mynizhyn.com
2021-04-08 14:48:03