Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Житель Чернігівщини за власний кошт привіз дрова для амбулаторії та будинку культури

Володимир МУРАШКО, підприємець з Куликівки, безкоштовно привіз до села Вершинова Муравійка на Куликівщині 18 складометрів дров для амбулаторії і будинку культури.

— Якось серед літа зустрілися з ним у Куликівці, поговорили, що треба дрова для фельдшерського пункту. Я й забула про цю розмову. Аж раптом учора мене кличуть зі старостату і кажуть, що Іванович дрова привіз. Які? Нічого ж не замовляла. А він молодець, виявляється, свою обіцянку виконав, — посміхається Людмила АНДРІЄНКО, староста Вершиново-Муравійського старостинського округу. — Тепер нашій медсестрі Ларисі Коваленко, яка їздить до нас з Виблів, і її пацієнтам буде тепло. А перед цим Володимир Іванович і в будинок культури завіз дев’ять складометрів. Пиляємо і рубаємо вже самі.
Мурашко укладає договори з сільрадами і випилює аварійні дерева в громаді. Рівненькі продає, нетоварного вигляду віддає безкоштовно.
Цього разу нам привіз вербу. Допомагає селу не вперше.
— На зиму вистачить?
— Якщо економно витрачати. Але й ми не гуляли у старостаті. Також заготовляли. Раніше для фельдшерського пункту брикети давали. Цього року поки тихо. Тож надіємося лише на себе.
— За доставку ви платите?
— Ні, привозить своїм «ГАЗоном».
Спилюванням аварійних дерев у селах Куликівської громади Володимир Мурашко займається з 2006 року.
— Кажуть, коли роздаєш, тоді більше отримуєш, — упевнений Володимир Іванович. — Як правило, пиляємо вербу. Допомагаю дровами безкоштовно тим, з ким раніше працював. Це села Вершинова Муравійка, Орлівка, Ковчин, Авдіївка, Вересоч. Куликівка. Військовим теж привозимо безкоштовно.

Ольга САМСОНЕНКО

Фото Людмили Андрієнко

Джерело: Вісник Ч

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер
 

Джерело: mynizhyn.com
2023-11-01 13:21:50