Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин

Жіноча збірна України розгромила Грецію у відборі на Євро-2022

Жіноча збірна України з футболу обіграла команду Греції з рахунком 4:0 в рамках групового етапу кваліфікації на чемпіонат Європи 2022 року. У п’ятому для себе матчі відбору синьо-жовті приймали грекинь у Києві на Оболонь-Арені.

Перший тайм зустрічі минув без голів, але ще до свистка на перерву підопічні Наталії Зінченко раз за разом пристрілювалися по воротах суперниць.

Женская сборная Украины по футболу

У другому таймі рахунок у матчі відкрила Ніколь Козлова, яка відправила кулястого головою у порожні ворота голкіпера, а на 71-й хвилині вона оформила дубль.

За дві хвилини до кінця основного часу своє прізвище на табло записала Дар’я Кравець, яка увігнала третього м’яча Греції. Фінальну крапку у зустрічі поставила Дарина Апанащенко вже у компенсований час.

Нині у турнірній таблиці групи І команда України має у своєму активі шість очок та посідає третю сходинку. На першій сходинці розташувалися німкені (18), другими йдуть ірландки (13). Наші дівчата програли три стартові зустрічі – дві проти Німеччини та виїзну проти Ірландії, але святкували перемогу на виїзді у Чорногорії.

Для продовження боротьби за путівку на Євро-2022 українок влаштують лише перемоги.

У Бразилії за гендерну рівність

Конфедерація футболу Бразилії зрівняла зарплати чоловічої та жіночої збірних.

Відтак, члени обох національних команд країни отримуватимуть однакові виплати під час тренувальних зборів та міжнародних матчів, а також призові за участь в іграх.

Президент Конфедерації Рожеріо Кабокло заявив, що це повинно вирішити проблему гендерної нерівності.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook