Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Жінка з Чернігівщини створює солодкі кулінарні шедеври

Жінка з Чернігівщини створює солодкі кулінарні шедеври

Надзвичайно талановита жінка Світлана Удод у кулінарному мистецтві – немов риба у воді. Своїми вмілими руками вона створює справжні шедеври – смачні та водночас дуже естетично привабливі солодощі та торти.

Пані Світлана народилася та постійно проживає в с. Макошине. І про неї в Менській публічній бібліотеці розповідають тільки хороше. Зокрема, що після закінчення школи вступила до Сімферопольського кооперативного технікуму, який закінчила з відзнакою, а потім і Полтавський кооперативний інститут за спеціальністю «товарознавець-комерсант». Працювала інспектором страхової компанії «Гарант», у Приватбанку, Ощадбанку. Має двох чудових синів і улюблених онуків.

Жінка з Чернігівщини створює солодкі кулінарні шедеври Жінка з Чернігівщини створює солодкі кулінарні шедеври Жінка з Чернігівщини створює солодкі кулінарні шедеври

«Любов до випічки їй передалась у спадок від рідної тітки Валі, кондитера з 40-річним стажем. Вона ж і подарувала перші кондитерські інструменти. Спершу випікала торти для рідних і близьких, а вже ось три роки, як займається цим на замовлення. Світлана випікає смаколики, які більше схожі на витвори мистецтва, ніж на кондитерські вироби. У фотоархіві її робіт є торти на будь-яку тему, навіть найнеймовірнішої форми. Тут пірати, автомобілі, лялька Барбі, герої з мультфільмів та багато іншого.

Жінка з Чернігівщини створює солодкі кулінарні шедеври Жінка з Чернігівщини створює солодкі кулінарні шедеври Жінка з Чернігівщини створює солодкі кулінарні шедеври Жінка з Чернігівщини створює солодкі кулінарні шедеври

Особливою красою вирізняються букети та кошики з квітами, зробленими з зефіру. Побачивши її вироби, переконуєшся, що майстриня не просто випікає, а творить, вкладає у них душу. Здається, ще мить – і казкові герої, квіти на солодкому виробі оживуть, затанцюють і заспівають. Тож нехай допомагає Бог цій талановитій жінці вдосконалюватися у своїй улюбленій справі і творити нові шедеври для людей», – зазначають у бібліотеці.

Між тим, своє заняття майстриня називає хобі. Проте рівень випечених нею солодощів свідчить, що для їх створення потрібен не лише талант, а й глибокі знання кондитерської справи.

12.05.2022
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин