Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

«Ждьот Сєвастопаль, ждьот Камчатка, ждьот Кронштадт…»: СБС знеструмили Севастополь

База російського чорноморського флоту залишилася без електрики

Оператори 1-го центру СБС за координації Центру глибинного ураження СБС вночі 24 червня уразили головну електропідстанцію Севастополя.

Про це повідомив командувач Сил безпілотних систем ЗСУ майор Роберт Бровді з позивним «Мадяр».

Він процитував відому російську пісню і додав: «Виходить, що “ждьот” наразі лише Камчатка. Інші ковштолують від Волелюбного Українського Птаха».

За даними Роберта Бровді, уражена підстанція розподіляла електроенергію Балаклавської ТЕС.

«Кіна не будет, а світла, як виявляється, багато не буває», — прокоментував «Мадяр».

За його даними, по підстанції було завдано 7 ударів.

Усього ж протягом ночі 24 червня оператори СБС результативно відпрацювали 48 оперативних та планових військових цілей в оперативній глибині противника на південних окупованих територіях.

Як повідомляла АрміяInform, СБС відзвітували про понад 60 уражених цілей у Криму.

Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform

Back to top button