Україна і світ

Жданов пояснив, чому в Україні неможливі килимові бомбардування РФ

Будівельні матеріали м.Ніжин

Килимові бомбардування українських міст з боку Росії на цьому етапі війни неможливі.

Про це на своєму Youtube каналі розповів військовий аналітик Олег Жданов.

Його запитали, якою є ймовірність застосування килимових бомбардувань з боку РФ в умовах роботи ППО.

– Пізно… Коли війна вже зовсім на іншій стадії. Килимові бомбардування могли застосовувати в перший тиждень війни, коли наша ППО була частково знищена, частково відбулося розбалансування в плані роботи та організації (ППО, – Ред.). Сьогодні говорити про килимові бомбардування я не став би, – сказав Жданов.

Військовий експерт зазначив, що армійська та штурмова авіація РФ боїться залітати на наші позиції, тому їм доводиться відстрілюватися з дистанції.

За його словами, авіації ворога доводиться йти дуже низько над землею, на так званому “польоті, що голить”, щоб не бити збитим.

– Сьогодні Ту-22М3 завдає ракетного удару з 50 км, ближче не підходять до нашого кордону. І одразу ж розвертаються та йдуть на свої аеродроми, у свій повітряний простір. Отже, все. Час килимових бомбардувань в Україні, навіть не розпочавшись, уже меркнув, – сказав він.

Зазначимо, що останнім часом можна спостерігати, як Росія завдає ударів ракетами чи авіабазування чи з боку моря, не залітаючи при цьому до зони роботи ППО.

Джерело: Олег Жданов

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-07-02 00:00:30

Магазин Автозапчастин м.Ніжин