Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Жахливе місиво: Тодоренко ледь не потонула під час серфінгу

Відпочинок Регіни Тодоренко на Балі, куди вона полетіла напередодні Нового року зі своєю сім’єю, не обходиться без пригод. Не встигнувши оговтатися від травми ноги, отриманої під час заняття серфінгом, зірка Орла і Решки мало не потонула в океані.

Про це вона повідомила в своєму Instagram.

За словами Тодоренко, вона рідко займається цим видом спорту, а в період вагітності і зовсім не мала шансу покататися, тому не справляється з деякими хвилями.

– Я знову потрапила в жахливе місиво, коли прийшов сет незнайомих мені і неприборканих хвиль. А з моєю дошкою складно проходити такі трюки. Слава Богу, в якийсь момент вистачило мізків повернутися в безпечний простір океану. Рік тому я залишилася б там помирати, – розповіла Регіна в своєму Instagram.

Підписники двояко поставилися до того, що сталося, хтось закликає пам’ятати про те, що вона потрібна своїй дитині, а хтось вважає її безстрашною.

Незважаючи на це, ведуча наголосила, що не перестала боятися води та знову піде назустріч власним страхам.

Де відпочивають українські зірки

Період новорічних свят для більшості українських зірок – це сезон відпусток. Факти ICTV підготували матеріал про те, де і як відпочивають знаменитості.

Найпопулярнішими місцями стали Індонезія, Єгипет і Карпати.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в TelegramДжерело ФАКТИ. ICTV
2021-01-11 18:53:10