Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Зґвалтування дівчинки у Верхніх Воротах на Закарпатті: нові подробиці справи

Стали відомі нові деталі у справі про сексуальне насилля над дівчинкою на Закарпатті.

Так, за інформацією Суспільного, суддя Воловецького районного суду, яка винесла вирок щодо цієї справи, пішла на лікарняний. Також 27 березня у відпустку пішла мама двох підсудних, яка працює бухгалтером у сільраді у Верхніх Воротах.

Підлітки, обвинувачені за насильство над неповнолітньою, школу не відвідували. Вони перебували під домашнім арештом.

Зараз дивляться

– Після вироку суду вони навчаються дистанційно і фактично ізольовані від дівчини. Відповідним службам дав доручення невідкладно законним шляхом блокувати будь-яку можливість одночасного відвідування школи постраждалою та ґвалтівниками незалежно від кінцевого рішення суду, — йдеться у повідомленні голови Закарпатської ОВА Віктора Микити.

Також потерпіла розповіла ТСН, що під час слідства її кривдники вільно ходили вулицями і вигукували їй образи.

– Вони спочатку були з браслетами, а потім почалася війна, їм ці браслети зняли. Вони ходили собі вільно по вулиці, в магазин ходили, здається і вночі ходили по вулиці. Я йшла вулицею і вони почали за мною всяко гойкати (кричати, — Ред.): матюками всілякими, — сказала вона.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Нагадаємо, що на Воловеччині, що на Закарпатті, у серпні 2021 року дівчина зазнала сексуального насильства з боку трьох підлітків. За це вони отримали 2 уроки умовно.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-03-27 23:04:34