Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Згадали, що Луганщина – це Україна: прикордонники взяли у полон двох окупантів

У Харківській області під час контрнаступальних дій українські прикордонники ліквідували близько 30 російських солдатів, ще двох ворожих військовослужбовців взяли у полон.

За даними Державної прикордонної служби України, загарбники назвали себе жителями Красного Луча. Водночас вони почали переконливо доводити, що вони не з якоїсь квазіреспубліки, а з Луганської області України.


Нещодавно українські захисники звільнили від російських військ п’ять населених пунктів, звідки ворожі солдати з мінометів та ствольної артилерії обстрілювали житлові масиви Харкова. Під час запеклих боїв Сили оборони України завдали країні-агресору втрати не лише з-поміж солдатів, але й у бронетехніці.

– Вцілілі у бою техніка озброєння та боєкомплект загарбників тепер служитиме за призначенням, але на боці добра. Слава Україні, – наголосили у Держприкордонслужбі.

У Держприкордонслужбі додали, що вранці сьогодні, 11 травня, російські війська знову обстріляли Чернігівську область мінометами з території країни-агресора. Ворожі солдати здійснили щонайменше 16 пострілів з міномета 82-мм калібру.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-11 14:34:09

Магазин Автозапчастин м.Ніжин