Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Згадали Маріуполь, Ірпінь та Чернігів: зірки переспівали хіт Скрябіна Місця щасливих людей

Українські зірки переспівали знаменитий хіт гурту Скрябін Місця щасливих людей.

У новій версії пісні згадали Ірпінь, Чернігів, Маріуполь та інші міста України, які постраждали від дій російських окупантів.

Над створенням каверу працював продюсер та співзасновник музичної премії Yuna Павло Шилько. У записі пісні взяли участь такі артисти як Юрко Юрченко, Олександра Зарицька, Артем Пивоваров, Сергій Танчинець, Фагот, Наталія Могилевська, Іван Navi, Руслана та інші.

– Творці планують використовувати новий варіант треку Місця щасливих людей на телебаченні, радіо та в інтернет-виданнях не у комерційних цілях, а виключно для благодійності. Вона також прозвучить як гімн великого медійного благодійного заходу, проведення якого готується спільно з національною радою України з питань телебачення і радіомовлення, – йдеться в повідомленні гурту Скрябін.


У рамках заходу буде започатковано фінансування відновлення медійної інфраструктури постраждалих українських міст. Збір коштів буде проводитись на БО Благодійний фонд імені Кузьми Скрябіна.

Зазначимо, що Місця щасливих людей – це одна із найвідоміших пісень лідера гурту Скрябін, прем’єра якої відбулася у 2012 році. Кузьма свого часу присвятив трек різним містам світу, де колись відчував себе щасливим.


Згадали Маріуполь, Ірпінь та Чернігів: зірки переспівали хіт Скрябіна Місця щасливих людей
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-01 14:56:59

Магазин Автозапчастин м.Ніжин