Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Земснаряд готують до пляжного сезону. ФОТО

Земснаряд готують до пляжного сезону. ФОТО

Днями на Земснаряді працювала команда водолазів. Вони обстежили дно водойми на наявність сміття, каміння та предметів, які можуть нанести шкоду відпочивальникам. Таким чином водоймище готують до купального сезону. 

Працювали спеціалісти на замовлення Управління з надзвичайних ситуацій Чернігівської міської ради. Всього мають обстежити 6 неофіційних місць для купання у Чернігові. Це одне з них.

На Земснаряді «поле діяльності» водолазів розміром 100 метрів в довжину та 25 в ширину.

Двоє – рятувальник та механік – працюють на воді за допомогою ехолоту, який малює підводну карту місцевості. Завдяки якій, пізніше, можна буде встановити правильної буї, потрібні для безпеки людей.

Ще двоє водолазів обстежують дно вздовж берега. Один занурюється і дістає звідти сміття, каміння, гілки. Інший контролює це з берега, тримаючи його на мотузці.

Загалом же спеціалісти кажуть, що на Земснаряді дно не надто завалене сміттям. Єдина серйозна знахідка – стовбур дерева довжиною зо три метри, який затопило поблизу берега і він є справжньою загрозою для життя відпочивальників.

Його мають прибрати.

Купальний сезон у Чернігові офіційно відкриють 5 червня. Золотий берег – офіційний пляж міста водолази вже обстежили та очистили, але мають повернутися туди ще раз, коли спаде у Десні вода, а це буде не раніше ніж через два-три тижні.

Джерело — Чернігів.City

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
30.05.2021