Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Земля невичерпної сили: якими місцями славиться Україна


Земля невичерпної сили: якими місцями славиться Україна

Через тиждень Україна святкуватиме 30 років незалежності. Факти ICTV підготували спецпроект – серію сюжетів про нашу батьківщину. 

Україна – від Ужгорода до Луганська, від Чернігова до Сімферополя – така рідна і така різна. Зі свої землі ми черпаємо натхнення для перемог, але у кожного з нас є своє місце сили.

Україна звучить трембітою, і пахне суницею, медова на смак і чарівна на красу. Її чорнозем родючий, а дари цілющі. А тутешня земля – нескінченне джерело енергії.

Так, на горі Тотоха з давніх-давен наші предки набиралися сили, а сучасники вірять – саме це і є енергетичний центр України, якийсь український Тибет. Але насправді кожен з нас може знайти натхнення там, де народився та отримати сили, здатні перевернути гори.

Перший репортаж присвячується Україні як землі невичерпної сили, людської та природної величі. Тих місць, за якими ми сумуємо, звідки беремо силу. 

Для когось це вершина Карпат, комусь по душі степ, а хтось пише вірші на берегах моря. З цих місць складена Україна, ці місця народжують нас. 

Українські зірки з різних куточків країни розповіли, що для них означає їхня рідна земля. 

24 серпня українці відзначатимуть одне з найважливіших свят в історії – День Незалежності України. З нагоди 30-річчя незалежності буде організований масштабний військовий парад в Києві.

Парад пройде за участю військової авіації, озброєння, техніки та безпосередньо військових.

Як виглядає афіша урочистих заходів у Києві – читайте в матеріалі. 

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-08-17 18:35:06