Україна і світ

Зеленський запропонував компаніям, які йдуть з ринку РФ, працювати в Україні

Будівельні матеріали м.Ніжин

Президент Володимир Зеленський закликав іноземні компанії піти з російського ринку, а натомість продовжити свою діяльність в Україні.

Про це глава держави заявив під час сьогоднішнього звернення до учасників Всесвітнього економічного форуму в Давосі (Швейцарія).

– Потрібно створити прецедент повного виходу усіх іноземних бізнесів з російського ринку. Щоб ваші бренди не асоціювалися з воєнними злочинами. Щоб ваші офіси, рахунки, товари не використовувалися воєнними злочинцями в їхніх кривавих інтересах. Цінності повинні мати значення, тим більше, коли починається повномасштабна війна, дестабілізуються глобальні ринки через те, що хтось там нехтує цінностями. Збитки несуть усі, – наголосив президент.

Зеленський додав, що іноземні компанії, які підуть з країни-агресора РФ, отримають в Україні не лише доступ до ринку обсягом у 40 млн споживачів, але й доступ до спільного європейського ринку.

З нашого боку ми пропонуємо кожній компанії, яка залишає російських ринок, продовжити діяльність в Україні. Ви отримаєте доступ не лише на наш ринок обсягом 40 млн споживачів, але й доступ до спільного ринку Європи. І при цьому ваші бренди, позиції лише посиляться завдяки тому, що ви реально підтримаєте захист свободи, – заявив президент.

Зеленський уточнив, що українські представники в Давосі можуть ознайомити всіх бажаючих із деталями перспектив, які Україна відкриває для бізнесу.

Під час сьогоднішнього виступу на форумі в Давосі Володимир Зеленський також закликав світову спільноту вже зараз запровадити потужні превентивні санкцій проти країни-агресора Росії, а не чекати застосування Кремлем зброї масового ураження чи “фатальних пострілів”.

Йдеться про чотири види санкцій: ембарго на російську нафту; повне блокування всіх російських банків; відмова від російського IT-сектору; повне припинення торгівлі з РФ.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-23 16:58:26

Магазин Автозапчастин м.Ніжин