Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Зеленський відправить “список бажань” по озброєнню до законодавців США – ЗМІ

Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з головою Комітету Палати представників у закордонних справах Майклом Макколом і чотирма іншими членами Республіканської партії Палати представників, сказав групі, що планує надіслати їм список озброєнь, який включає винищувачі F-16.

Голова нашої держави зауважив, що літаки потрібні для прискорення завершення війни з Росією.

 – Існує широка двопартійна підтримка між Сполученими Штатами та НАТО . та європейськими союзниками щодо підтримки України проти російської агресії. Ми мали дуже продуктивну зустріч із президентом Зеленським. Ми говорили насамперед про те, які його потреби, коли йдеться про перемогу у цій війні. І він надає цій делегації перелік зброї, яка потрібна Україні для перемоги, — сказав Маккол під час своєї делегації в Конгресі в Україні.

Він висловив надію, що війна в Україні триватиме недовго і зазначив, що для досягнення цієї цілі “є сильна двопартійна підтримка, щоб дати Україні все, що їй потрібно для перемоги”.

Зараз дивляться

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Варто зазначити, що розмова пройшла в Україні, до якої члени партії прибули через застереження американських законодавців-республіканців заблокувати майбутню допомогу нашій країні.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-02-26 00:35:33

Магазин Автозапчастин м.Ніжин