Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Зеленський відкрив військовий парад промовою: про що говорив президент

Президент Володимир Зеленський привітав українців з 30-ою річницею незалежності України. Він акцентував на тому, що 30 років тому незалежність була відновлена, а не здобута.

Про це він заявив під час урочистостей на Майдані Незалежності.

– Шановні громадяни України, дорогий український народе! Сьогодні ми відзначаємо 30-у річницю проголошення незалежності України, 30-у річницю її здобуття, а справедливіше, на мій погляд, сказати, 30-у річницю відновлення незалежності України

Бо 24 серпня 1991 року Україна відновила свою державність, а 24 серпня 2021 року Україна нарешті усвідомлює це, говорить про це, пишається цим. Адже наша історія і наша держава унікальна. Нашій Конституції 25 років, але нашій Конституції 311 років. Написана Пилипом Орликом, вона нарешті вдома. І кожен може побачити її у Софійському соборі.

Нашій гривні чверть століття. На ній зображений, зокрема, князь Володимир. Але нашій гривні більше тисячоліття. Вона існувала за князя Володимира.

Наш тризуб був затверджений в Конституції України 25 років тому. І наш тризуб був витеснутий на цеглинах десятинної церкви 1025 років тому.

Цьогоріч Збройні сили України відзначали тридцяту річницю свого створення. А у 1616 році Збройні сили України відзначали взяття фортеці Кафа. Все це говорить про одне: ми молода країна з тисячолітньою історією. Будуймо свій дім на землі, де жили і будували наші предки, – сказав президент.

Новина доповнюється…

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-08-24 13:23:31