Україна і світ

Зеленський у Києві зустрівся з головою ОБСЄ: про що говорили

Будівельні матеріали м.Ніжин

У вівторок, 2 серпня, президент України Володимир Зеленський зустрівся з чинним головою ОБСЄ, міністром закордонних справ Польщі Збігнєвом Рау, який перебуває з офіційним візитом у Києві.

Про деталі переговорів поінформували в Офісі президента. Так, Зеленський подякував лідеру Польщі Анджею Дуді, польському уряду та народу за потужну підтримку нашої держави під час повномасштабної агресії РФ – як військову, так і гуманітарну.

Серед іншого, Варшава допомагає вимушеним переселенцям з України, які втекли від війни на територію сусідньої держави.

– Це потужні сусіди, які допомагають нам сьогодні, у цей історичний момент, підтримуючи нас у різних напрямках… Хочу подякувати за те тепло, з яким сьогодні допомагають вимушено переміщеним особам з України, нашим біженцям, які тимчасово знаходяться на території Польщі. Допомагають, хто чим може – приймаючи в сім’ях, допомагають нашим дітям, допомагають сім’ям знаходити роботу й прихисток, – зазначив президент.

Він подякував і за військову допомогу, зокрема за надання українській армії самохідних артилерійських установок Krab.

Крім того, Зеленський згадав про законодавчі ініціативи, які напрацювала Польща на підтримку українців. У зв’язку з цим президент поінформував, що Верховна Рада нещодавно ухвалила аналогічний законопроєкт про особливий статус поляків в Україні.

– Я вважаю, що таких речей між нашими народами має бути якомога більше. Таке єднання в цей час свідчить про спільне майбутнє наших народів, наших незалежних суверенних держав, – наголосив Зеленський.

Під час зустрічі президент закликав Збігнєва Рау допомогти звільнити з російського полону українців, які входили до складу Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-08-02 22:37:42

Магазин Автозапчастин м.Ніжин