Україна і світ

Зеленський: РФ не сяде за стіл переговорів, доки відчуває свою силу

Будівельні матеріали м.Ніжин

Президент Володимир Зеленський заявив, що влада Російської Федерації не сяде за стіл переговорів з Україною щодо мирного припинення війни, поки ще відчуває свою силу.

Про це він сказав у середу, 8 червня, виступаючи по відеозв’язку перед учасниками Yale SEO Summit.

– Кут глухий лише тоді, коли сторони не хочуть розв’язувати проблему. Є дві сторони: Україна, довкола якої об’єднаний світ, та Росія, яка варварськи захоплює чужі території. І якщо хоча б одна сторона хоче розв’язати цю проблему, ми точно її розв’яжемо. Бажання РФ сісти за стіл переговорів та дипломатичним шляхом, без убивств та знущань, розв’язати рішення цієї війни, ми не бачимо. Чому? Тому що вона відчуває поки що силу, – зазначив президент Зеленський.

Він додав, що РФ може бути ослаблена за допомогою потужної політики санкцій.

– Ми послаблюємо її армію, воюючи з нею на нашій землі. І потихеньку штовхаємо їх назад. Тому жодних кроків зі свого боку у нас не повинно бути… І весь світ може. Потужна санкційна політика. Ви це точно можете. Якщо вводиться відключення від SWIFT, необхідно відразу блокувати всю банківську систему. Не можна запровадити половину, і чекати на результат – як ще Росія омине ті чи інші санкції. Потрібно потужно у цьому плані працювати, іноді втрачаючи ті чи інші гроші. Але це тимчасово. І це ви зрештою не втратите, адже ви заробляєте головне – незалежність, – повідомив Зеленський.

Президент наголосив, що енергетична незалежність, як і продовольча чи інфраструктурна – дуже важлива.

– Не може одна країна диктувати усьому світу. Якщо так буде, то Україна не витримає. А що далі? Далі – Польща, країни Балтії, Європа – ракетні удари. Далі буде те саме і в бізнесі. І ви це чудово знаєте. Апетит у держави, яка порушила міжнародний закон та нашу територіальну цілісність, великий… Вона потім і вам почне диктувати умови, як займатися бізнесом, з ким, з якими державами мати бізнес-відносини, а з якими ні, – резюмував Зеленський.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-06-09 00:16:37

Магазин Автозапчастин м.Ніжин