Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Зеленський про ситуацію на фронті: ЗСУ стримують атаки військ РФ на ключових напрямках

Збройні сили України ефективно стримують атаки російських військ на ключових напрямках – у Харківській області та на Донбасі.

Про це поінформував під час відеозвернення до українців президент України Володимир Зеленський.

– Збройні сили України стримують атаки російських військ на ключових напрямках. В Харківській області – на Ізюмському напрямку, на Донбасі – особливо біля Попасної. В Маріуполі, де продовжується опір захисників міста. У південних районах, де окупанти намагаються перейти у наступ, – заявив президент.

Він зазначив, що країна-агресор Росія продовжує спроби зламати опір українців. Так, сьогодні від самого ранку майже на всій території нашої держави лунала повітряна тривога через ракетні обстріли РФ.

– Вінницька область, Рівненська, Львівська, Одеська – ракетна загроза. Росія не полишає спроб зламати наш опір, – поінформував Зеленський.

Президент також розповів, що на тимчасово захоплених військами РФ територіях України вже настала гуманітарна катастрофа (або ж вони перебувають на порозі такої катастрофи). Людям не вистачає базових продуктів та ліків.

– У людей немає засобів для нормального існування, немає елементарної безпеки, всього того, що було до 24 лютого. Що було в Донецьку та Луганську до 2014 року. Всього того, що ми обов’язково повернемо після звільнення нашої землі, – наголосив Зеленський.

Він уточнив, що українське керівництво робить все для вигнання російських загарбників та відновлення миру. І ключовий елемент цього процесу – зміцнення Збройних сил України, наявність достатньої кількості якісної зброї та боєприпасів.Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-25 15:39:20

Магазин Автозапчастин м.Ніжин