Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Зеленський підтвердив евакуацію цивільних з Азовсталі

Президент України Володимир Зеленський підтвердив, що цивільних евакуюють з Азовсталі в Маріуполі.

– Почалася евакуація цивільних із Азовсталі. Перша група приблизно зі 100 осіб уже йде на підконтрольну територію. Завтра зустрічатимемо їх у Запоріжжі. Дякуємо нашій команді! Наразі вони разом із представниками ООН працюють над евакуацією решти цивільних із території заводу, – повідомив Зеленський на своїй сторінці у Twitter у неділю, 1 травня.

Раніше про те, що евакуація цивільних із заводу Азовсталь у Маріуполі продовжується, повідомили в ООН та Міжнародному комітеті Червоного Хреста.

За даними ООН, всього в укриттях під металургійним заводом Азовсталь чекають на евакуацію близько 1000 мирних жителів.

Міськрада Маріуполя анонсувала початок ймовірної евакуації вранці 1 травня. Там уточнювали, що людей вивезуть до Запоріжжя.

До цього заступник командира полку Азов, який бере участь у захисті Маріуполя, Святослав Паламар розповів про те, що для евакуації із заводу Азовсталь передали 20 жінок та дітей.

При цьому залишаються на території заводу поранені внаслідок обвалення військового польового шпиталю захисники, а також ще сотні мирних жителів.

Російські агресори оточили Маріуполь ще у перші кілька діб повномасштабного вторгнення Росії до України, яке розпочалося 24 лютого.

Підрозділи України опираються окупації вже другий місяць.

Наразі тривають спроби вивести цивільних та поранених військових із міста.

Фото: Maxar Technologies

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-01 20:40:39

Магазин Автозапчастин м.Ніжин