Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Зеленського назвали зрадником і показали середній палець із трибуни Ради

Обраний народним депутатом від партії «Слуга народу» тепер позафракційний Гео Лерос під час виступу у Верховній Раді 4 листопада назвав президента Володимира Зеленського зрадником та показав йому середній палець.

Інцидент відбувся під час обговорення питання щодо призначення міністром оборони Олексія Резнікова. Депутат вийшов до трибуни, після того як слово для виступу йому передала «Європейська солідарність».

“Я хочу вам сказати, що я не боюся щось казати. Ви можете скільки завгодно “травити” на мене свої правоохоронні органи, “клепати” справу, але я не боюся казати правду… Ви – головний зрадник в країні”, – сказав із трибуни Лерос в бік присутнього в залі президента Володимира Зеленського.

Далі його промову перервали, вимкнувши мікрофон на прохання спікера Руслана Стефанчука, а сам Лерос показав середній палець в бік, де сидів Зеленський.

Гео Лерос.jpg (150 KB)

 

Після інциденту фракція «Слуга народу» заявила, що звернулась до регламентного комітету з вимогою дати оцінку і винести рішення щодо публічних образ і непристойних жестів на адресу президента з боку депутата Гео Лероса.

Гео Лерос неодноразово був учасником курйозних інцидентів у парламенті. Так у вересні через нього навіть оголосили перерву в засіданні. Тоді депутат зі «Слуги народу» Микола Тищенко силою перервав виступ Лероса. Інцидент відбувся під час обговорення звіту ТСК щодо стану «Укрзалізниці».

Джерело «ZN.UA»

Магазин Автозапчастин м.Ніжин