Україна і світ

Зеленський змінив положення про дипломатичний та службовий паспорти України

Зміни стосуються правил розміщення відцифрованого зображення обличчя людини і оцифрованого підпису в дипломатичному та службовому паспортах громадян України

Джерело: 112.ua

Зеленський змінив положення про дипломатичний та службовий паспорти України

Президент України Володимир Зеленський вніс зміни до положення про дипломатичний та службовий паспорти України. Відповідний указ розміщено на сайті глави держави 12 серпня під №591/2019.

Новини за темою: З початку року майже 9 тис. кримчан отримали паспорти громадянина України

Пункт 35 Положення про дипломатичний паспорт України, затвердженого указом президента України від 12 травня 2015 № 264, повинен бути викладений у наступній редакції:

“Елемент ідентифікації (відцифрованого зображення обличчя людини і оцифрованої підпису) вноситься на сторінку даних у відповідності з рекомендаціями ІКАО Doc 9303. Вимоги до оцифрованого образу особи встановлюються Міністерством внутрішніх справ України”, – йдеться в указі президента.

Новини за темою: ДБР розслідує незаконне переправлення Порошенка на Мальдіви з підробленим паспортом

Аналогічним чином змінено пункт 34 Положення про службовий паспорт України.

“Елемент ідентифікації (відцифрованого зображення обличчя людини і оцифрованої підпису) вноситься на сторінку даних у відповідності з рекомендаціями IKAO Doc 9303. Вимоги до оцифрованого образу особи встановлюються Міністерством внутрішніх справ України”, – свідчить нова редакція документа.

Раніше повідомлялося, що Єврокомісія спільно з Європейською службою закордонних справ та у координації з делегаціями ЄС в Києві та Москві почали працювати над правилами, згідно з яким буде здійснюватися ідентифікація паспортів РФ, виданих жителям ОРДЛО.

Джерело: www.112.ua