Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

Зеленський зібрав на секретну нараду силовиків. Розглядають протести у Білорусі

У зв’язку з протестами у Білорусі та загостренням ситуації, президент України Володимир Зеленський провів закриту нараду з керівниками розвідки, силових структур і головами обласних державних адміністрацій.

На думку глави держави, події у сусідній країні можуть істотно вплинути на Україну, йдеться у повідомленні Офісу президента.

На нараді проробили можливі сценарії подальшого розвитку внутрішньополітичного загострення у Білорусі.

– Було проведено аналіз ризиків безпосередньо для України, що виникають у зв’язку з тим чи іншим розвитком ситуації, – повідомили у Офісі президента.

Під час наради була детально проаналізована внутрішньополітична ситуація в самій Білорусі і численні зовнішні фактори, які можуть вплинути на розвиток подій після минулих в цій країні президентських виборів.

Протести у Білорусі

З 9 серпня тривають масові протести у Білорусі. Їх спричинили підсумки виборів президента, на яких переміг чинний глава Олександр Лукашенко. За даними ЦВК, за нього проголосували 80,1% виборців, за його головного опонента Світлану Тихановську – 10,12%.

За офіційною інформацією, в ході протестів як мінімум одна людина загинула, сотні постраждали, затримано близько 6,8 тис. чоловік.

З четверга на страйки у Білорусі вийшли робітники білоруських промислових підприємств.

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-08-17 15:28:40