Україна і світ

Зеленський закликав глав МВС, ГПУ, СБУ і Нацполіції доповісти про розслідування по справі Шеремета

Президент вважає, що українське суспільство давно має отримати відповідь на питання “Хто вбив Павла?”

Джерело: 112.ua

Зеленський закликав глав МВС, ГПУ, СБУ і Нацполіції доповісти про розслідування по справі Шеремета

Президент України Володимир Зеленський просить керівників силових відомств 23 липня доповісти йому про хід розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета. Про це йдеться у зверненні глави держави на сторінці в Facebook. 

“23 липня прошу зібратися генерального прокурора, міністра внутрішніх справ, голову Національної поліції і главу СБУ і доповісти про хід розслідування. Запрошую на зустріч журналістів”, – написав Зеленський.

Він нагадав, що розкриття вбивства Шеремета п’ятий президент України Петро Порошенко та правоохоронні органи називали “справою честі”.

“Пройшло 3 роки. Запитань залишається більше, ніж відповідей”, – зазначив глава держави.

Зеленський підкреслив, що українське суспільство давно має отримати відповідь на питання “Хто вбив Павла?”.

Нагадаємо, Павло Шеремет був убитий 20 липня 2016 року в Києві. Автомобіль, в якому він їхав, був підірваний. 

За станом на липень 2018 року у розслідуванні вбивства журналіста Павла Шеремета було проведено більше 20 різних експертиз. За підсумками проведеної роботи на даний момент слідчими розробляються чотири версії вбивства Шеремета: професійна діяльність, особиста неприязнь, дестабілізація ситуації в країні, а також помилкове напад – автомобіль, в якому вибухнув Шеремет, належав редакторові видання “Українська правда” Олені Притулі.

У Нацполиции заявили, що слідство встановило особу, причетну до вбивства журналіста Павла Шеремета в 2016 році, і продовжує роботу щодо його ідентифікації. 

Джерело: www.112.ua