Україна і світ

Зеленський відповів на бажання Путіна видавати російські паспорти українцям

Зеленський відповів на бажання Путіна видавати російські паспорти українцям

Лідер президенсьтких виборів Володимир Зеленський відповів очільнику Кремля Володимирові Путіну щодо “паспортизації українців”. Він закликає Росію “не витрачати даремно витрачати час”.

Якщо хтось і погодиться на “спокусу”, то зробить це під впливом російської пропаганди, написав Зеленський у своєму офіційному телеграм-каналі.

Іншою ймовірною причиною погодитись на російський паспорт може стати “бажання заробітку або ж переховування від кримінальних розслідувань”.

Ми навіть можемо надати Володимиру Путіну перелік тих громадян України, яким у найближчий час стане дуже некомфортно у країні, яку вони цинічно грабували, зловживаючи високими посадами. Нехай Росія знову вирішує, де найбільше їй потрібні такі “професіонали” – у Ростові чи Магадані,
– наголосив він. 

При цьому новообраний президент зазначив, що відмінність України від Росії полягає в тому, що “ми, українці, маємо у своїй країні свободу слова, і вільні ЗМІ, і інтернет. Тому ми чудово знаємо, що російський паспорт надає насправді”. 

До таких “прав” Володимир Зеленський зарахував:

  • право бути заарештованим за мирний протест.
  • право не мати вільних та конкурентних виборів.
  • право взагалі забути про наявність природних прав та свобод людини.

За його словами, не варто розраховувати, що багато українців захочуть стати «новою нафтою», на яку влада Росії намагається перетворити власний народ.

“Українці — це вільні люди у вільній країні. Незалежній, суверенній та неподільній. Громадянство України — це свобода, гідність і честь. Це те, що ми захистили, і будемо захищати”, – додав Зеленський. 

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело Телеканал новини «24»
27.04.2019