Україна і світ

Зеленський: У питанні “ПриватБанку” я захищатиму нашу країну

Президент додав, що має питання до судів, однак він не має права впливати

 

 

Президент України Володимир Зеленський заявив, що захищатиме інтереси країни в питанні оскарження в судах націоналізації “ПриватБанку” його колишніми акціонерами, проте не має наміру безпосередньо втручатися в судовий процес. Про це Зеленський заявив під час прес-марафону. Трансляцію вів телеканал “112 Україна”.

“У питанні “ПриватБанку” я буду захищати нашу країну, інтереси держави України. Я, чесно кажучи, поки що в своєму житті я жодному із суддів не дзвонив, жодному. Я спілкувався, по телефону з жодним із них я не спілкувався, нічого не просив, хоча в мене дуже, як у людини, дуже багато питань до нашого суду, але я не маю права впливати”, – заявив Зеленський.

Нагадаємо, 18 квітня стало відомо, що Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов Ігоря Коломойського до Національного банку України та Кабінету міністрів про націоналізацію “ПриватБанку”. Таким чином, націоналізацію банку визнали незаконною.

У рішенні суду зазначається, що Національний банк України і Кабінет міністрів України не надали достатніх доказів неплатоспроможності “ПриватБанку”.

Потім суд ухвалив ще одне рішення на користь колишніх власників “ПриватБанку” та скасував поруку Коломойського за кредитами “ПриватБанку”.

 

Facebook
Close