Україна і світ

Зеленський та Нетаньягу домовилися вирішити проблему з відмовами українцям у в’їзді до Ізраїля

Упродовж минулого року до Ізраїля не пустили понад 3,5 тис. українців

Джерело: 112.ua

Зеленський та Нетаньягу домовилися вирішити проблему з відмовами українцям у в'їзді до Ізраїля

Президент України Володимир Зеленський і прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу домовилися вирішити проблему з відмовами українцям у в’їзді до Ізраїля. Про це український президент повідомив після зустрічі з ізраїльським прем’єром в Києві 19 серпня, трансляцію вів “112 Україна“.

“Останнім часом наші держави активно співпрацюють і в міграційній сфері. Йдеться про численні відмови громадянам України на в’їзд до Ізраїлю. Ми домовилися остаточно вирішити цю проблему. Громадяни обох держав повинні максимально користуватися перевагами безвізового режиму, а українські громадяни не повинні тисячами затримуватися на кордоні Ізраїлю”, – заявив Зеленський. 

112.ua

Нагадаємо, за перші п’ять місяців поточного року до Ізраїлю не пустили близько 1 тис. 600 українців. 

За даними Державної прикордонної служби України, з більш ніж 130 тис. українських громадян, які торік прямували до Ізраїля, понад 3,5 тис. не були допущені на територію цієї країни. Влада Ізраїлю пояснювали такі дії тим, що все більше громадян колишнього СРСР, з якими Ізраїль має угоди про безвізовий режим (Росія, Україна, Білорусь та Грузія), намагаються незаконно осісти в країні.

Новини за темою: Упродовж семи місяців 2019 року на постійне місце проживання до Ізраїлю переїхало 38 українців

Як повідомлялося, 15 лютого в ізраїльському аеропорту “Бен Гуріон” кілька годин утримували 140 українців. В цей же день в аеропорту “Бориспіль” 35 громадянам Ізраїлю було відмовлено у в’їзді на територію України. Причини відмови: немає достатніх коштів, не підтверджена мета візиту. 

Після цього у Міністерстві закордонних справ України заявили, що розглядають можливість скасування безвізу з Ізраїлем через порушення прав українських туристів. 

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua