Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Зеленський розповів, як святкуватимуть 30-річчя незалежності України

Зеленський розповів, як святкуватимуть 30-річчя незалежності України

Президент Володимир Зеленський під час пресконференції розповів про ідею та заходи, які готуються до святкування 30-річчя незалежності України.

За словами глави держави, 12 найкращих компаній на волонтерських засадах працювали над розробкою логотипа до 30-річчя незалежності, і перемогла компанія зі Львова.

«Прекрасна компанія. Отаку квітку вони нам подарували. Це буде головна квітка 30-річчя. Символ України «Ти у мене єдина». Мені здається, що це правильний символ нашої державності. Це така наша країна. Вона не просто квітуча – нас не затоптати, нас не зрізати, нас не зламати, ми все одно будемо квітучою країною й точно розквітнемо», – сказав Президент.

Також, за його словами, в кожної області України буде своя унікальна квітка-логотип у кольорах цього регіону.

Глава держави повідомив, що святкові заходи до 30-річчя незалежності триватимуть три дні.

Так, за словами Президента, 22 серпня відбудеться вручення нової премії – «Національна легенда».

«Ми будемо відзначати великих українців. Буде започаткована така премія, що має аналоги у західних країнах. Це будуть легенди, які прославляють Україну як в Україні, так і за її межами, в усьому світі. Буде нагородження, буде великий концерт», – сказав Володимир Зеленський.

У День Державного Прапора, 23 серпня, відбудеться підняття українського прапора в Києві та в усіх регіонах України у спеціально облаштованих до цього свята місцях.

Також цього дня відбудеться перший саміт Кримської платформи.

«Перший захід щодо деокупації нашого Кримського півострова. Буде багато представників багатьох країн. Будуть підписані важливі документи на цій платформі. Будуть президенти, прем’єр-міністри, голови церков інших країн. Запрошені також спікери, міністри закордонних справ. Я думаю, загалом будуть представлені близько 30 країн», – зауважив Володимир Зеленський.

Оскільки світові лідери приїдуть до України зі своїми другими половинками, цього дня відбудеться започаткований Україною Саміт перших леді і джентльменів.

«Там будуть дуже важливі людські питання, які зазвичай лідери не порушують, хоча вони дуже важливі», – розповів Президент.

Зокрема обговорюватимуть проблеми клімату та довкілля, гендерної рівності, безбар’єрності тощо.

Також буде запланований святковий концерт для лідерів держав у Національній опері України за участі легенд опери та балету.

У День Незалежності, 24 серпня, як зазначив Володимир Зеленський, відбудеться парад Збройних Сил України.

«Парад буде великий, як на суші, так і на воді – буде і на Дніпрі, і в Одесі, і в Києві, на Майдані», – розповів Президент.

Крім того, ввечері передбачається великий концерт українських зірок шоу-бізнесу в НСК «Олімпійський».

Також упродовж цих трьох днів у Президента заплановано багато двосторонніх зустрічей зі світовими лідерами.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

21.05.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова