Україна і світ

Зеленський розповів про зміст розмови з Путіним

Звільнення моряків було центральною темою розмови з російським президентом

Джерело: 112.ua

Головним питанням, щодо якого глава української держави Володимир Зеленський має намір вести подальші переговори із президентом РФ Володимиром Путіним, є звільнення затриманих російською владою моряків з України. Про це Зеленський повідомив на зустрічі з матерями моряків в Кривому Розі, передає видання “Страна”.

Новини за темою: Рабінович про дзвінок Зеленського Путіну: Можливо, йому це підказали після нашої поїздки до Москви

“Ми зараз грунтовно ведемо це питання, щоб забрати наших. У мене корона з голови не спаде, тому що життя хлопців – найголовніше. Моїм головним йому (Путіну. –  ред.) питанням було: чи готові вони віддати їх. Віддайте нам всіх наших”, – сказав український лідер.

Звільнення моряків було центральною темою розмови з Путіним, наголосив президент України.

Новини за темою: Шуфрич: Якщо Зеленський зателефонував Путіну, реагуючи на дії “Опозиційної платформи – За життя”, отже, ми зробили все правильно

За словами Зеленського, він зважився на телефонну розмову із Путіним, оскільки задля полегшення долі затриманих він готовий багато на що.

На зустрічі з матеріями Зеленський також заявив про намір реалізовувати свої обіцянки в будь-якому форматі – у “мінськом, нормандському та інших”.

11 липня стало відомо, що президент Володимир Зеленський вперше поговорив з президентом Росії Володимиром Путіним, бесіда по телефону відбулася за ініціативою української сторони.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua

Close