Україна і світ

Зеленський розповів по телефону віце-президенту США Майку Пенсу про важливість оборонної підтримки Вашингтона

Зеленський висловив подяку Пенсу за його участь у продовженні програми допомоги Україні у сфері безпеки

Джерело: 112.ua

Президент України Володимир Зеленський під час телефонної розмови з віце-президентом Сполучених Штатів Америки Майком Пенсом акцентував увагу на важливості оборонної підтримки Вашингтона для країни. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

“Володимир Зеленський наголосив на важливому значенні підтримки, яку надають Сполучені Штати для зміцнення обороноздатності України та реформування національного сектору безпеки і оборони”, – йдеться у повідомленні.

Новини за темою: Зеленський та Пенс обговорили майбутній візит президента України до США та зустріч із Трампом

Зеленський висловив подяку Пенсу за його участь у продовження програми допомоги Україні у сфері безпеки. Український лідер сподівається на збільшення обсягів цієї підтримки у наступному році.

Новини за темою: Віце-президент США Майк Пенс залишився задоволений зустріччю із Зеленським у Варшаві

Президент України поінформував віце-президента Сполучених Штатів про реформи у сфері викорінення корупції в країні. Пенс, зі свого боку, звернув увагу на прогрес у впровадженні реформаторських заходів.

Зеленський і Пенс констатували плідний розвиток українсько-американського співробітництва в сфері енергетики, а також високий рівень політичного діалогу між Києвом та Вашингтоном.

Нагадаємо, Пенс під час зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським у Польщі на початку вересня запевнив у подальшій підтримці України з боку США в питаннях безпеки і територіальної цілісності. 

12 вересня повідомлялося, що Державний департамент США дозволив виділити 141,5 мільйона доларів для допомоги у сфері безпеки України.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua

Close