Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Зеленський призначив Юлію Свириденко на посаду заступника голови ОПУ

Зеленський призначив Юлію Свириденко на посаду заступника голови ОПУ

Президент Володимир Зеленський звільнив з посади заступника голови свого Офісу Юлію Ковалів та призначив замість неї Юлію Свириденко.

Про це йдеться у відповідних указах.

До призначення в ОПУ Свириденко обіймала посаду першого заступника міністра економіки. 21 грудня вона звільнилася за власним бажанням. Таке рішення підтримали на засіданні уряду.

Як повідомляє Суспільне, за 2019 рік вона задекларувала 703,8 тисячі гривень доходів. Їй належить квартира в Києві площею 34 м² та вартістю 500 тисяч гривень та квартира в Чернігові площею 74 м². Окрім того, у спільній власності – квартира в Чернігові площею 88 м².

До роботи в уряду Свириденко працювала на посаді першого заступника голови Чернігівської обласної державної адміністрації.

У 2008 нова заступниця голови ОПУ закінчила з відзнакою Київський національний торговельно-економічний університет за спеціальністю «менеджмент антимонопольної діяльності».

У 2011 на громадський засадах стала головою Постійного представництва міста Чернігів у місті Усі (Китайська Народна Республіка).

У 2015 очолила Департамент економічного розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації.

Обов'язки першого заступника голови Чернігівської обласної державної адміністрації Свириденко виконувала з вересня 2017 року. Офіційно на посаду була призначена у березні 2018-го.

З 30 липня по 28 листопада 2018 року була виконувачкою обов’язків голови Чернігівської обласної державної адміністрації. З березня по вересень 2019 – очолювала ТОВ «Сідко Україна». До Міністерства Свириденко прийшла працювати у вересні 2019, а 21 грудня звільнилася за власним бажанням.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
22.12.2020