Україна і світ

Зеленський призначив на посаду голови СБУ Житомирської області Олега Головаша з відділу “К”

Перед тим, як очолити Управління СБУ в Житомирській області, Олег Головаш працював заступником начальника управління – начальника відділу по боротьбі з корупцією та оргзлочинністю СБУ у Житомирській області

Джерело: 112.ua

Зеленський призначив на посаду голови СБУ Житомирської області Олега Головаша з відділу "К"

Глава Управління Служби безпеки України в Житомирській області Віктор Панасюк звільнений з займаної посади, на його місце призначений Олег Головаш. Така кадрова перестановка в спецслужбі здійснена згідно з указами президента України Володимира Зеленського №604/2019 і №605/2019 від 19 серпня 2019 року.

Новини за темою: “Команда Зеленського” оголосила конкурс на посаду голів РДА в 6 областях

“Звільнити Панасюка Віктора Степановича з посади начальника управління Служби безпеки України в Житомирській області. Призначити Головаша Олега Олеговича начальником Управління Служби безпеки України в Житомирській області”, – йдеться в документах.

Новини за темою: 11 друзів Андрія Богдана: ЗМІ назвали людей, які отримають посади за протекцією голови ОПУ

Перед тим, як очолити Управління СБУ в Житомирській області, Олег Головаш працював заступником начальника управління – начальника відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ у Житомирській області.

Віктор Панасюк керував СБУ області з 3 травня 2017 року.

Раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський призначив головою Житомирської обласної державної адміністрації (ОДА) колишнього першого заступника начальника головного управління Головного управління СБУ в Донецькій області Віталія Бунечка.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua