Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Зеленський приїхав до США: які зустрічі заплановані під час поїздки

Фото: Офіс президента

Президент України Володимир Зеленський прибув у Нью-Йорк на території США. Там запланована низка важливих зустрічей і подій.

Серед них – Генеральна Асамблея ООН, Саміт цілей сталого розвитку, Рада Безпеки. Вже намічені вагомі двосторонні зустрічі, зазначив глава держави.

– США. Нью-Йорк. Одразу з аеропорту їду до наших воїнів, які проходять в Америці лікування та реабілітацію. Передусім – підтримка наших людей, вдячність тим, хто допомагає Україні й українцям, – повідомив Зеленський.

У Вашингтоні заплановані переговори Зеленського з президентом США Джо Байденом, лідерами палат і партій Конгресу, американським військовим керівництвом.

Зараз дивляться

– Зустрінуся з американським бізнесом, журналістами, громадою. Подякую за лідерство США в підтримці нашої боротьби за свободу та незалежність, – сказав президент України.

На думку президента, територіальна цілісність держави – ключовий принцип усіх базових міжнародних документів, зокрема, Статуту ООН.

Необхідно повернути йому повну силу, зруйновану російським вторгненням, збільшити можливості ООН зупиняти агресії та запобігати їм. Україна зробить чітку пропозицію членам ООН у зазначеному питанні, стверджує Зеленський.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-09-18 22:53:43

Магазин Автозапчастин м.Ніжин