Україна і світ

Зеленський підпише закон із нормами про імпічмент, якщо документ буде належної якості, – представник президента у парламенті

В іншому випадку голова держави “буде вчити депутатів працювати”

Джерело: 112.ua

Зеленський підпише закон із нормами про імпічмент, якщо документ буде належної якості, - представник президента у парламенті

Президент України Володимир Зеленський підпише закон із нормами про імпічмент, якщо документ буде належної якості і його ухвалять із дотриманням процедури. Про це заявив представник голови держави у парламенті Руслан Стефанчук у кулуарах парламенту після погоджувальної ради ВРУ.

“Якщо ця процедура імпічменту буде відповідати тим вимогам, що встановлені у КУ, якщо буде відповідати якості проекту, тому що у нас буває так, що подається законопроект, але отримує декілька негативних висновків від усіх експертів, але все одно з метою революційної дотаційності пропихається, такого більше не буде. Повинні пройти усі процедури, усі погодження, не кнопкодавне голосування, тоді Володимир Олександрович з задоволенням буде підписувати ці законопроекти”, – сказав Стефанчук.

В іншому раді голова держави буде “вчити їх працювати”, заявив представник президента у парламенті.

Нагадаємо, 27 травня спікер парламенту Андрій Парубій висловив переконання, що Верховна Рада має якомога швидше ухвалити законопроект про тимчасові слідчі комісії, який також врегулює процедуру імпічменту в Україні.

Джерело: www.112.ua