Україна і світ

Зеленський підписав указ про протидію рейдерству

Зеленський підписав указ про протидію рейдерству

Зеленський підписав указ про протидію рейдерству

Президент України Володимир Зеленський підписав указ “Про заходи щодо протидії рейдерству”. Документ передбачає інструменти, які мали б гарантувати захист власників бізнесу та їх майна.

Зокрема, президент доручив Кабінету міністрів розробити та внести на розгляд Веховної Ради відповідний законопроект щодо протидії рейдерству, зазначається в указі.

Відповідний законопроект повинен передбачати посилення відповідальності за порушення законодавства у сфері держреєстрації майнових прав.

Останнім пунктом указу Кабмін зобов’язується забезпечити перенесення до Державного земельного кадастру ділянки, зареєстровані у Державному реєстрі землі до 1 січня 2013 року.

Заступник керівника Офісу президента Олексій Гончарук підкреслив, що питання рейдерства стало одним з найболючіших для бізнесу, а протягом 6 років в Україні відбулось понад 3 тисячі захоплень.

Зазвичай це зміна власника через підробку документів, через реєстраторів, яких не існує, або “дірки” у реєстрі. Схеми різні, а суть одна. Сьогоднішнє рішення – це реальний крок, щоб покласти цьому край,
– запевняє Гончарук.

За його словами, запропоновані президентом зміни допоможуть підприємцям вести бізнес безпечно та мінімізувати ризики рейдерства в Україні.

Нещодавні укази володимира зеленського:

 • 15:17
  22 лип

  Зеленський масово звільняє керівників райадміністрацій: список

 • 19 лип
  2019

  Зеленський підписав указ про якість доріг: як тепер їх будуватимуть та ремонтуватимуть

 • 19 лип
  2019

  Зеленський звільнив 11 послів України: перелік

 • 18 лип
  2019

  Зеленський дав громадянство України 9 іноземцям: хто вони

 • 17 лип
  2019

  Як тепер українці проходитимуть службу в армії: Зеленський вніс деякі зміни

Джерело Телеканал новини «24»
23.07.2019