Україна і світ

Зеленський переконаний, що Путін рахується з тим фактом, що Україна – незалежна країна

Зеленський нагадав, що діалог з російським президентом приніс свої результати
Глава української держави Володимир Зеленський вважає, що російський президент Володимир Путін рахується з тим фактом, що Україна – незалежна країна. Про це Зленский заявив в інтерв’ю The Times of Israel.

Журналіст видання попросив Зеленського прокоментувати позицію Путіна стосовно України, який нібито не сприймає її як незалежну державу.

“Я не знаю, про що він думає. Він не сказав мені. Я думаю, він розуміє моє ставлення: Україна – незалежна країна. Ми велика країна, найбільша в Європі. Я думаю, що він розуміє”, – сказав Зеленський.

Він нагадав, що діалог з російським президентом приніс свої результати.

“Ми створили формат для нашого діалогу, який призвів до деяких чутливих рішень. Ми повернули наших полонених, наші кораблі. Після трьох років без зустрічей нам вдалося домовитися про нормандський формат. Після цього відбувся другий обмін полоненими – найбільший подібний обмін”, – заявив Зеленський.

Нагадаємо, 29 грудня на КПВВ “Майорське” відбувся обмін утримуваними особами між Україною і ОРДЛО. В Україну з ОРДЛО повернулося 76 осіб. Серед звільнених – журналіст Станіслав Асєєв, а також 12 військовослужбовців.

9 грудня в Парижі відбулося засідання “нормандському форматі”, на яке прибули президент України Володимир Зеленський, президент Франції Еммануель Макрон, канцлер Німеччини Ангела Меркель і президент Росії Володимир Путін.

7 вересня відбувся перший етап обміну полоненими у форматі “35 до 35”. В Україну повернулися 24 моряка, журналіст Роман Сущенко, режисер Олег Сенцов, Олександр Кольченко, Павло Гриб, Станіслав Клих, Микола Карп’юк, Володимир Балух, Євген Панов, Артур Панов, Едем Бекіров і Микола Сизанович.

Джерело: www.112.ua

Facebook
Close