Україна і світ

Зеленський обурений відмовою Верховної Ради голосувати за законопроект про зміну виборчого законодавства

Президент вважає, що депутати не захотіли змінювати виборче законодавство, тому що планують пройти до парламенту на наступних виборах “за гроші та гречку”

Джерело: 112.ua

Зеленський обурений відмовою Верховної Ради голосувати за законопроект про зміну виборчого законодавства

Президент України Володимир Зеленський обурений відмовою Верховної Ради голосувати за законопроект про зміну виборчого законодавства. Про це стало відомо з його коментаря, розміщеного у Facebook.

“Верховна Рада провалила законопроект про зміну виборчого законодавства. Старі політики обрали стару систему, тому що лише вона дає їм шанс подовжити політичне життя”, – написав Зеленський.

Новини за темою: Медведчук: Виборець голосує за переможців, прохідний бар’єр не такий важливий

На його думку, причиною того, що парламент відхилив пропозицію голосувати за законопроект про зміну виборчої системи є намір депутатів потрапити до ВР на наступних виборах шляхом підкупу виборців.

Новини за темою: Закриті списки і 3% прохідного бар’єру. Як Зеленський пропонує змінити виборчу систему

“Вони розраховують за гроші та гречку знову пролізти у Верховну Раду. Але я переконаний, що вони помиляються”, – зауважив Зеленський.

Він висловив переконання, що громадяни навіть у мажоритарних округах здатні обрати нових політиків, здатних змінити країну.

Раніше повідомлялося, що Верховна Рада відмовилася включити до порядку денного подані президентом Володимиром Зеленським законопроекти про зміну виборчої системи на виборах до парламенту, а також системи закупівель у період виборів. 

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua