Україна і світ

Зеленський: Національними героями в Україні повинні бути особистості, які не провокують конфлікту в суспільстві

Президент закликав українців шукати героїв серед людей, які об’єднують суспільство, а не породжують у ньому протиріччя
Президент України Володимир Зеленський вважає, що в Україні героями повинні називатися видатні особистості, які не провокують конфлікту в суспільстві. Таку думку Зеленський висловив в інтерв’ю The Times of Israel.

“…люди з різною історією, з різними поглядами можуть жити разом на практиці. Це дуже складне і делікатне питання. Є герої, яких шанують на заході та в центрі України, і є інші українці, у яких є свої герої і які думають інакше. І я розумію різні почуття. І саме тому я сказав кілька разів, дуже чітко: коли у нас складна історія, давайте будувати спільну історію. Давайте знайдемо тих людей, чиї імена не викликають суперечностей в нашому сьогоденні і майбутньому”, – закликав Зеленський.

Він переконаний, що пам’ятники та назви вулиць повинні бути присвячені тим особистостям чиї імена не провокують конфлікту в суспільстві. На думку президента, в Україні існують також і сучасні герої – це ті, хто зробив історію, вчені, дослідники космосу, великі спортсмени, письменники, люди, яких поважають у всіх куточках України.

Зеленський каже, що рішення даного питання знаходиться за межами політичної сфери життя суспільства.

Нагадаємо, в січні повідомлялося, що в міністерстві закордонних справ Ізраїлю засудили прославлення осіб, відповідальних за вбивство євреїв, і антисемітських ідеологів в Україні.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close