Україна і світ

Зеленський має намір залучити HR-агентства до пошуку кадрів на державні посади

Інавгурація Зеленського відбудеться 20 травня

Джерело: 112.ua

Зеленський має намір залучити HR-агентства до пошуку кадрів на державні посади

Новообраний президент України Володимир Зеленський має намір залучити рекрутингові і HR-агентства до пошуку кадрів на низку посад в системі державного управління. Про це повідомили в прес-службі Зеленського.

“Ми дійсно хочемо знайти нових талановитих людей, хороших фахівців, які поділяють наші цінності. Це не популізм, це – наша мета. І ми розуміємо, що знайти кращих фахівців, які мають високі компетенції і орієнтовані на конкретні результати, не дуже просто. Тому хочемо запросити вас до співпраці в цій сфері”, – зазначив Зеленський під час зустрічі с представниками рекрутингових та HR-агентств.

“Ми маємо певну кількість кандидатур, наприклад, на посади керівників ОДА в різних областях України, але і тут нам потрібна ваша допомога з інструментами адекватної оцінки цих людей. Тому що в цілому ми хочемо провести прозорий конкурс на ці посади, знайти кращих менеджерів, які прагнуть позитивних змін у своїх регіонах, мають стратегії розвитку і здатні залучати локальні та іноземні інвестиції”, – додав новообраний президент України.

Повідомляється, що на зустрічі з представниками рекрутингових компаній йшла про головні критерії, яким повинні відповідати претенденти. Це професіоналізм, знання регіону, авторитет у місцевих громадах, хороша репутація і досвід управління системами такого рівня.

Раніше Верховна Рада України призначила дату інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського на понеділок, 20 травня. Урочистості розпочнуться о 10:00. Проект постанови № 10270-2 позафракційного депутата Віталія Купрія з датою 20 травня підтримали 315 народних депутатів.

Джерело: www.112.ua